Międzynarodowy Dzień Kropki, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony oraz  pobudzać wyobraźnię.

Uczniowie klasy 2d stworzyli wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe prace plastyczne oraz przebrali się w kropkowe ubrania. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent. Warto dostrzec w drugim człowieku talent i zaangażowanie. Czasem tak niewiele potrzeba, by tchnąć w kogoś odrobinę wiary we własne możliwości. 

Magdalena Łańcucka

Kategorie: Blog

Skip to content