W poniedziałek 20 czerwca Reprezentacja Naszej Szkoły brała udział w Dolnośląskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację. Do Wrocławia przyjechali biegacze z całego województwa. Do zaciętej, deszczowej rywalizacji na terenie Strzelnicy Klubu WKS Śląsk szkoła zgłosiła trzy zespoły.

W kategorii K-16
Bezkonkurencyjna okazała się nasza zawodniczka z klasy 8A – Olga Kraszewska, która pewnie wygrała klasyfikację indywidualną, uzyskując ponad minutową przewagę nad kolejnymi zawodniczkami. Swoje wyniki dołożyły również młodsze uczestniczki – Jagoda Jackowska (6A) i Hanna Pyzik (7C). Cały zespół wspólnie zdobył I miejsce i Puchar dla Najlepszej Szkoły w Województwie.

W kategorii M-16
Rywalizację drużynową zdominował nasz zespół w składzie:
Tymoteusz Płaksej (7A)
Dominik Mikos (7A)
Franciszek Molasy (7A)
Panowie pozazdrościli Koleżankom i również wrócili do szkoły z Pucharem dla Najlepszej Szkoły w Województwie.

W kategorii K-13
Dzielnie rywalizowały uczennice z klasy 6A: Karolina Barczyk, Julia Cichy i Milena Kruszelnicka. Dziewczyny drużynowo wywalczyły podium w K-13. Ostatecznie grono sędziowskie połączyło jednak wszystkie najmłodsze kategorie i zespół uplasował się na szóstym miejscu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!