Przedszkole nr 27  jest częścią Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 22 we Wrocławiu, mieści się w urokliwym budynku w dzielnicy Biskupin, w sąsiedztwie Parku Szczytnickiego, Hali Stulecia i ZOO. Z dala od wielkomiejskiego ruchu, posiadamy piękny i duży ogród z  nowoczesnym sprzętem do zabaw dziecięcych.

W przedszkolu mieści się 5 oddziałów oraz jedna grupa „0” w budynku szkoły. Nasi wychowankowie  są bezpieczni, uśmiechnięci i zadowoleni, a dzięki różnorodnym zabawom poznają otaczający świat na miarę swoich potrzeb i możliwości.

W przedszkolu zatrudniona jest stała, wykwalifikowana, otwarta na nowe wyzwania kadra nauczycieli i pracowników obsługi. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16:30.