Szanowni Państwo,
informujemy, że decyzją wydziału merytorycznego rekrutacja uzupełniająca zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji na takich samych zasadach, jak I etap.

Zgodnie z harmonogramem, rekrutacja zostanie przeprowadzona w dniach 14-15.06.2021 r. (rodzice będą mogli zalogować się do systemu).

W rekrutacji uzupełniającej, na wolne miejsca, w każdej szkole zostaną wystawione dodatkowe miejsca (miejsce) do naboru.

W przypadku szkół, które po pierwszym etapie rekrutacji mają maksymalne obłożenie miejsc, na wystawione w rekrutacji uzupełniającej miejsce/miejsca zostaną zakwalifikowane tylko dzieci z obwodu szkoły.

Rodzic, aby wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej nie musi rezygnować z miejsca w szkole, do której zakwalifikował się w pierwszym etapie rekrutacji.