Z przyjemnością informujemy, że w tym roku, po raz pierwszy, w historii szkoły i przedszkola, organizujemy jarmark świąteczny:) Nosi on miano STROIK i mamy nadzieję, że stanie się on imprezą cykliczną. STROIK będzie się odbywał w korytarzach szkolnych na parterze i I piętrze. Rada Rodziców zaprasza więc serdecznie dnia 14.12.2022, w godzinach 15:00-18:00, wszystkich uczniów i przedszkolaków wraz z Rodzicami, rodzeństwem, babciami, ciociami, wujkami- do miłego spędzenia czasu, w rodzinnej, przyjacielskiej atmosferze:)
Program jest twórczy, kreatywny i smaczny:
* kawiarenka z kawą, herbatą, ciastem – bezpłatny poczęstunek dla wszystkich obecnych* muzyka świąteczna z playlisty utworzonej przez uczniów klas starszych* występy uczniów na instrumentach – muzyka świąteczna * przedstawienie zwyczajów świątecznych, obowiązujących w innych krajach* możliwość przebrania- dla chętnych, dla mniej chętnych wystarczą np. czapki mikołajowe

* profesjonalna fotorelacja z imprezy* ubieranie choinki na zewnątrz szkoły, w środku oraz dekorowanie korytarzy szkolnych* stanowiska twórcze:
– bombki ze sznurka- łańcuchy z kolorowego papieru- girlandy ze świątecznego papieru- renifery z drewna i papieru- dekorowanie i malowanie szyszek- zdobienie pierników- bransoletki z kamieni naturalnych- świąteczne origami- choinki z kartonu i sznurka- renifery z korków do wina.

Serdecznie zapraszamy!

20221208_095508_000046