19 marca w Naszej Szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. W konkursie wzięło udział aż 95 naszych uczniów z klas II – VIII. Organizatorzy ogłosili już punktację i wyniki. 21 osób z Naszej Szkoły otrzymało różnego stopnia wyróżnienia. Jeden z uczniów bezbłędnie rozwiązał wszystkie zadania i zdobył tytuł LAUREATA konkursu.
LAUREATEM został uczeń klasy IV – Hubert Nieradko.
BARDZO DOBRE wyniki w swoich kategoriach wiekowych osiągnęli:
Jędrzej Wierzbicki (klasa II)
Jewfrasinnia Mantsevich (klasa V)
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Natalia Forysiak (II)
Julian Regulski (II)
Liliana Droszczak (II)
Maksymilian Kisielewicz (III)
Piotr Piasny (III)
Hanna Bułtralik (III)
Witold Dakudowicz (III)
Teodor Mazur (IV)
Jakub Dufrat (IV)
Hanna Papko (V)
Stanisław Kalembkiewicz (V)
Alicja Forysiak (V)
Jeremi Regulski (VI)
Zofia Bułtralik (VI)
Pełne wyniki (wraz z progami punktowymi) są dostępne u Wychowawców (klasy 2-3) oraz Nauczycieli matematyki (klasy 4-8).
Gratulujemy Wszystkim Uczestnikom konkursu, którzy podejmowali Wyzwanie KANGURA.
Życzymy dalszych sukcesów!