W Dolnośląskim Konkursie Fotograficznym w ramach cyklu „Wędrówki szlakiem wartości” uczennice naszej szkoły  – Iga Petrykowska z kl. 8b oraz Maria Rucińska z kl. 7b zdobyły równorzędne 2 miejsce!

 Serdecznie gratulujemy!