W Dolnośląskim Konkursie Fotograficznym w ramach cyklu „Wędrówki szlakiem wartości” uczennice naszej szkoły – Iga Petrykowska z kl. 8b oraz Maria Rucińska z kl. 7b zdobyły równorzędne 2 miejsce!
Serdecznie gratulujemy!



W Dolnośląskim Konkursie Fotograficznym w ramach cyklu „Wędrówki szlakiem wartości” uczennice naszej szkoły – Iga Petrykowska z kl. 8b oraz Maria Rucińska z kl. 7b zdobyły równorzędne 2 miejsce!
Serdecznie gratulujemy!


