Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez najstarszą grupę. W piątek 17.12 w pięknie udekorowanej sali, zgromadziła się publiczność, aby po raz kolejny przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca dla swojej rodziny. Po występach grupy V odbył się uroczysty obiad wigilijny przy pięknie ozdobionych stołach. Dzieci jadły tradycyjny barszczyk i rybkę, ale i nie zabrakło świątecznych ciasteczek i owoców. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje. Oprócz przedstawienia przedszkolaki z najstarszych grup uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez wolontariuszki z Włoch i Grecji. Poprzez zabawę z nietypową chustą, uczyły się podstawowych zwrotów oraz nazw kolorów po angielsku, włosku i grecku.