20 kwietnia po 2 latach przerwy odbyło się święto piosenki czyli Szkolny Festiwal Piosenki.
Zainteresowanie było bardzo duże, wszyscy wykonawcy wygrali, ponieważ wystąpili, zaśpiewali i pokonali własne wątpliwości!
I to ich największy sukces!
Śpiewamy, bo to po prostu kochamy!

Ale Festiwal rządzi się swoimi prawami, w związku z tym gościliśmy w naszych progach Jury w składzie:

1. Agnieszka Witczak – wicedyrektor szkoły

2. Aleksandra Kozanka – utalentowana muzycznie absolwentka Szkoły Podstawowej nr 66, laureatka jednej z edycji tego festiwalu

3. Oliwia Opalska – utalentowana muzycznie absolwentka Gimnazjum nr 19, laureatka jednej z edycji tego festiwalu

4. Emilia Orfin – utalentowana muzycznie absolwentka Gimnazjum nr 19, laureatka jednej z edycji tego festiwalu

5. GOŚĆ SPECJALNY
Natalia Grosiak – polska wokalistka, autorka tekstów i piosenek, współzałożycielka zespołu Mikromusic

Jury po krótkich i wyjątkowo zgodnych obradach wybrało najlepszych:

klasy 4-5

WYRÓŻNIENIE – Lena Mazoń kl. 5a
MIEJSCE 3 ex aequo – Klaudia Jodkowska kl. 5a
– Malwina Szczotok. kl. 5a
MIEJSCE 2 – Ewa Pasierska kl. 4b
MIEJSCE 1 ex aequo – Julia Dziduszko kl. 5a
– Lena Talowska kl. 4a

Kl. 6-7

WYRÓŻNIENIE – Zofia Wiatrak kl. 7c
MIEJSCE 3 – Marta Pohl kl. 6a
MIEJSCE 2 – Marcin Kolanek kl. 7a
MIEJSCE 1 ex aequo – Karolina Zachorska kl. 7a
– Bianka Jarońska kl. 7c
– Zahra Dadaszowa kl. 7c

Wszyscy uczestnicy dostali płyty zespołu Micromusic z imiennymi dedykacjami :))

Laureaci miejsc 1 mają zapewnioną sesję nagraniową w profesjonalnym studio nagrań :))
Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratuluję!

Szczególne podziękowania kieruję do pana Masłowskiego, który zapewnił nam profesjonalne oświetlenie sceny oraz do pana Petrykowskiego, który przygotował nam profesjonalny baner.
Dobrzy ludzie są wokół nas:))

Więcej zdjęć tutaj