Tydzień Edukacji Informatycznej

Zapraszam wszystkich do udziału w zajęciach w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej. To kontynuacja inicjatyw od 2013 roku, znanych u nas w kraju pod nazwą Godzina Kodowania – nasza szkoła bierze w nich udział od kilku lat (współpracujemy z Uniwersytetem Wrocławskim i współtwórcą podstawy programowej do informatyki profesorem Maciejem M. Sysło). Nowością w tym roku są zajęcia interaktywne, prowadzone głównie dla uczniów w Stanach Zjednoczonych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by uczestniczyli w nich także nasi uczniowie (w godzinach wieczornych). Zajęcia odbędą się w dniach 7-11 grudnia, dedykowane są dla uczniów wszystkich klas!
Więcej informacji tutaj:
http://mmsyslo.pl/2020/11/30/tydzien-edukacji-informatycznej-6-13-12-2020/

Polecam gorąco!
Katarzyna Błuś – nauczyciel informatyki

Kategorie: Szkoła

Skip to content