Czas  Świąt  Bożego  Narodzenia, to okres  różnych  przygotowań. To kolędowanie i pachnąca świerkiem, kolorowo udekorowana choinka, świąteczne dekorowanie domu i przygotowanie tradycyjnych potraw. Ale też czas na wykonywanie ozdób świątecznych. Z tej to okazji 14 grudnia, uczniowie i przedszkolaki wraz z rodzicami uczestniczyli w warsztatach bożenarodzeniowych. Dzieci z dumą i radością zanieśli do domów wykonane przez siebie stroiki, aby stały się ozdobą świątecznego stołu. Wszyscy przekonaliśmy się, że szkoła może być miejscem, gdzie w ciekawy i twórczy sposób można spędzać czas. Za wyjątkową atmosferę zajęć oraz pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu warsztatów dziękuje Radzie Rodziców oraz nauczycielom.