W dniu 25 maja uczniowie klas 1 a i 1 d wzięli udział w wycieczce do Bielawy . Dzieci odwiedziły Interaktywne Centrum Poszanowania Energii w którym wzięły udział w interesujących zajęciach na temat : sposobów pozyskiwania energii, efektywnego wykorzystywania energii oraz poszanowania i oszczędzania energii. Uczniowie udali się również do szkoły leśnej , która jest terenowym ośrodkiem edukacyjnym położonym w bezpośrednim sąsiedztwie parku krajobrazowego  najstarszych gór Europy – Gór Sowich. Zajęcia w szkółce leśnej buduje poczucie więzi z naturalnym otoczeniem oraz kształtuje świadomość dzieci w zakresie poszanowania środowiska naturalnego. Dzieci spotkały się również z pszczelarzem , który opowiadał o funkcjonowaniu pszczół i o ich roli dla naszego środowiska. Wycieczka zakończyła się ogniskiem , wszyscy byli w znakomitych nastrojach . To był bardzo udany dzień 🙂

Magdalena Łańcucka

Joanna Chmarzyńska

Kategorie: BlogSzkoła

Skip to content