21.05 dzieci 5- i 6-letnie wraz z rodzicami wzięły udział w wycieczce „Do Edmunda i Przyjaciół”, poświęconej postaci Edmund Bojanowski. W wydarzeniu uczestniczyły grupy z trzech przedszkoli z Wielkiej Wyspy. Wycieczka była okazją do wspólnej integracji, poznania życia i działalności Edmunda Bojanowskiego oraz spędzenia czasu w radosnej, rodzinnej atmosferze. Organizacją wydarzenia zajęła się siostra Laureta, dzięki której uczestnicy mogli przeżyć wartościowe i pełne ciekawych doświadczeń spotkanie.


