Słodka Paka dla Dzieciaka 

W poniedziałkowy Dzień Dziecka dostarczyliśmy trochę promyków dobra.   W ramach akcji przekazaliśmy wrocławskim wychowankom z  Domu dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom, słodkości i  różne wspaniałe gry planszowe, które uzbieraliśmy w ramach przeprowadzonej zbiórki.  Koordynatorom Grzesiowi i Olkowi, osobom pomagającym i Wszystkim którzy włączyli się w zbiórkę przynosząc cudowne produkty, bardzo Dowiedz się więcej

Dzień Dziecka w Leśnej Polanie

Dzień Dziecka w Leśnej Polanie był pełen radości, aktywności i bliskiego kontaktu z naturą. Dzieci uczestniczyły w zabawach na świeżym powietrzu, które dostarczyły im mnóstwo śmiechu i dobrej energii. Dużym zainteresowaniem cieszyła się ścieżka sensoryczna, pozwalająca poznawać różne faktury i bodźce poprzez zabawę. Jedną z głównych atrakcji były warsztaty „Las Dowiedz się więcej

Wycieczka „Do Edmunda i Przyjaciół”

21.05 dzieci 5- i 6-letnie wraz z rodzicami wzięły udział w wycieczce „Do Edmunda i Przyjaciół”, poświęconej postaci Edmund Bojanowski. W wydarzeniu uczestniczyły grupy z trzech przedszkoli z Wielkiej Wyspy. Wycieczka była okazją do wspólnej integracji, poznania życia i działalności Edmunda Bojanowskiego oraz spędzenia czasu w radosnej, rodzinnej atmosferze. Organizacją Dowiedz się więcej

Dzieciaki ratują zwierzaki

W roku szkolnym 2025/2026 klasa 3c brała udział w projekcie Fundacji To Proste „Dzieciaki ratują zwierzaki”. Dzięki udziałowi w programie uczniowie  mogli zgłębić wiedzę o życiu dzikich zwierząt z dwóch różnych środowisk: leniwców zamieszkujących lasy Ameryki Południowej oraz chomików europejskich – mieszkańców pól i łąk w Polsce. Dzieci dowiedziały się jak te Dowiedz się więcej

FESTYN LETNI W KONSULACIE GENERALNYM NIEMIEC 

W dniu wczorajszym miałam przyjemność uczestniczyć w festynie letnim zorganizowanym przez Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu. W wydarzeniu wziął udział Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, przedstawiciele instytucji państwowych z Niemiec i Polski, szkoły oraz organizacje współpracujące z partnerami niemieckimi. Spotkanie było doskonałą okazją do rozmów, wymiany doświadczeń oraz podkreślenia znaczenia współpracy Dowiedz się więcej

Sukces matematyczny

19 marca w Naszej Szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. W konkursie wzięło udział aż 95 naszych uczniów z klas II – VIII. Organizatorzy ogłosili już punktację i wyniki. 21 osób z Naszej Szkoły otrzymało różnego stopnia wyróżnienia. Jeden z uczniów bezbłędnie rozwiązał wszystkie zadania i zdobył tytuł LAUREATA Dowiedz się więcej