Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Choć bardzo cenimy ten moment, gdy przychodzicie z kwiatkiem, by podziękować za naszą pracę, chcielibyśmy, by wzorem kilku wcześniejszych lat Wasz miły gest przybrał inną formę. Chcielibyśmy przy Waszej pomocy wesprzeć Formułę Dobra – Hospicjum dla dzieci Dolnego Śląska. Co możecie zrobić? Wystarczy nie kupować kwiatów na zakończenie roku szkolnego, a pieniądze, które planowaliście wydać na ten cel wrzucić do puszki, która będzie znajdować się przy wejściu do szkoły 24 i 25 czerwca 2021 przy okazji uroczystości zakończenia roku szkolnego. W tym roku poszerzamy naszą akcję do ZBIÓRKI INTERNETOWEJ. Zachęcamy bardzo do takiej formy wpłat – jest ona z pewnością bezpieczniejsza. Tutaj link do zbiórki, która jest już aktywna i potrwa do 29 czerwca 2021:

https://zrzutka.pl/rjyw5z

Jeśli pragniecie okazać nam wdzięczność, możecie to zrobić wręczając symboliczne laurki z podziękowaniem – można je pobrać tutaj:

podziękowanie indywidualne:

https://drive.google.com/file/d/172jJz2L9uJkuUOZ5AJlcSOE88zSAJFd_/view?usp=sharing

podziękowanie grupowe:

https://drive.google.com/file/d/1J-ISU559iq_rl7IlEVdm6nMnq-NhVhx_/view?usp=sharing

Kwiaty więdną, a świadomość że zebrane dzięki Wam pieniądze pomogą potrzebującym na zawsze zostanie w naszej pamięci i będzie najwspanialszym “dziękuję”.

Koordynatorka akcji – Katarzyna Błuś

Skip to content