W poniedziałek klasa 8c wraz z wychowawczynią była w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa . Zapoznali się z procedurami i etapami oddania krwi ,jak przygotować się do oddania krwi i dowiedzieli się kto może zostać krwiodawcą. Kto wie ,może w przyszłości ktoś z nich zostanie honorowym dawcą krwi?
Wakacje!!!
Drodzy Uczniowie! Z okazji rozpoczęcia wakacji życzymy Wam, aby nadchodzące letnie dni były pełne radości, uśmiechu i niezapomnianych przygód. Niech będzie to czas odpoczynku, rozwijania pasji, odkrywania nowych miejsc oraz spędzania chwil z rodziną i Dowiedz się więcej

