W poniedziałek klasa 8c wraz z wychowawczynią była w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa . Zapoznali się z procedurami i etapami oddania krwi ,jak przygotować się do oddania krwi i dowiedzieli się kto może zostać krwiodawcą. Kto wie ,może w przyszłości ktoś z nich zostanie honorowym dawcą krwi?
Słodka Paka dla Dzieciaka
W poniedziałkowy Dzień Dziecka dostarczyliśmy trochę promyków dobra. W ramach akcji przekazaliśmy wrocławskim wychowankom z Domu dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom, słodkości i różne wspaniałe gry planszowe, które uzbieraliśmy w ramach przeprowadzonej zbiórki. Koordynatorom Grzesiowi Dowiedz się więcej

