W piątek  27 października obchodziliśmy „Dzień Dyni”. W naszym przedszkolu to święto zaczyna się od samego rana, gdy dzieci i nauczyciele przychodzą ubrani na pomarańczowo. Podczas Dnia Dyni zorganizowaliśmy wiele zabaw i aktywności związanych z tą wspaniałą warzywną kulką. Wśród  zabaw ruchowych były skoki przez różniej wielkości dynie, slalom dyniowy, zawody drużynowe z dynią w roli głównej oraz zabawy taneczne. Dzieci brały udział w konkursie na najlepiej ozdobioną dynię, którą wykonywały w domu wraz z rodzicami. Na terenie przedszkola możemy zobaczyć wspaniałą dyniową wystawę. Dzień Dyni w naszym przedszkolu to nie tylko zabawa, ale także wspaniała okazja do nauki, rozwijania wyobraźni i twórczego wyrażania siebie.