Za nami wspaniały Festyn Rodzinny, który odbył się 7 czerwca na terenie naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i sprawili, że był to dzień pełen radości, zabawy i wspólnego świętowania.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz wolontariuszom za ich zaangażowanie i pomoc w organizacji festynu. Dzięki Wam to wydarzenie było tak udane i pełne pozytywnej energii. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, którzy wsparli festyn fantastycznymi nagrodami i atrakcjami.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny!