20.05.2023 odbył się festyn pod hasłem Gramy dla Mamy. Impreza rozpoczęła się od pokazu grupy Taekwondo. Następnie wystąpiły dzieci z przedszkola, które pięknie zaśpiewały piosenki dla Mamy i Taty. Plenerowa impreza zgromadziła na boisku szkolnym całe rodziny. Atrakcji nie brakowało: łamigłówki, tatuaże, dmuchany zamek, puszczanie baniek mydlanych, konstruowanie zwierzaków z balonów, malowanie twarzy czy malowanie na szkle. Nie zabrakło także zajęć sportowych. Na boisku szkolnym można było zagrać w koszykówkę 3×3 lub piłkę nożną. Na zebranych gości czekała „Kawiarenka” zachęcająca bogatą ofertą najróżniejszych ciast, ciasteczek pieczonych przez naszych niezastąpionych rodziców. W trakcie trwania festynu można było także skosztować kiełbasek z grilla czy pysznej ciepłej zupy.

Dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc, w przygotowaniu festynu.