Miło nam poinformować, że w środowych zawodach Lekkoatletycznych Mistrzostw Wrocławia dla klas IV nasza Szkoła zajęła bardzo wysokie III miejsce na 37 startujących szkół! Zawody były drużynowe (5 chłopców i 5 dziewczyn) i składały się z 3 konkurencji – biegu na 60 m, skoku w dal oraz rzutu piłeczką palantową. Nasza Szkoła wystąpiła w składzie: Franciszek Bułat (4a), Jakub Kalinowski (4a), Franciszek Mikos (4a), Emil Mońka (4a), Jan Pleśniak (4a), Anna Dakudowicz (4b), Barbara Nagler (4a), Oliwia Rękas (4a), Maja Subocz (4c), Helena Domagała (4b).

W klasach pierwszych zajęliśmy 9 miejsce na 17 zespołów, w klasach drugich 12 na 22 drużyny oraz w klasach trzecich 13 na 23 szkoły.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobrego występu!

Opiekunowie: Michał Wandzel, Kacper Czarnecki

Skip to content