Walentynki w przedszkolu to radosne i kolorowe wydarzenie, które celebrowane jest w dniu 14 lutego. W tym roku szkolnym nasze przedszkolaki ubrały się na czerwono lub różowo, tworząc atmosferę pełną miłości i radości. W tym dniu odbył się koncert muzyczny pt.: Spotkanie z muzyką, podczas którego dzieci uczestniczyły w zabawach o tematyce miłosnej. Ponadto przedszkolaki miały okazję do rozwijania zdolności manualnych. Maluchy z radością wręczają sobie wzajemnie przygotowane kartki z życzeniami i kolorowymi rysunkami. Wszystko to sprawia, że Walentynki w przedszkolu stają się wyjątkowym dniem pełnym radości i uśmiechów. Dzieci uczą się wyrażać uczucia, budować przyjaźnie i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.