Pszczoły to zwierzęta, bez których świat by nie istniał. To one zapylają rośliny, dzięki czemu mamy dostęp do pożywienia. Są bardzo pracowite i kryją w sobie wiele tajemnic. Ich życie jest naprawdę fascynujące, o czym przekonali się uczniowie klasy 1d, dla których warsztaty pszczelarskie przeprowadziła Pani Barbara Wilk – Stawarz, mama jednego z uczniów. Dzięki zgromadzonym rekwizytom dzieci mogły też poznać bliżej pracę pszczelarza, a na koniec posmakować pysznych pszczelich produktów.
Zamiast kwiatka niosę pomoc.
Drodzy Rodzice i Uczniowie!W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego zwracamy się do Was z gorącą prośbą. Choć bardzo cenimy ten moment, gdy przychodzicie z kwiatkiem, by podziękować za naszą pracę, chcielibyśmy, by wzorem Dowiedz się więcej



