Szanowni Państwo
W sobotę odbył się ostatni już etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Uczennica klasy 8a Agata Jabłonowska swoją wiedzą podbiła Warszawę. Została laureatką konkursu, a co bardzo ważne ma drugie miejsce w Polsce. Agata to Twój rok! Z ogromnym wzruszeniem i dumą patrzymy jak rozwinęłaś skrzydła, jednocześnie będąc nadal tą skromną i sympatyczną dziewczyną, która dwa lata temu dołączyła do społeczności SP 66. Podziękowania należą się Pani Jolancie Górecznej- Nowak, która od samego początku bardzo wspierała Agatę w przygotowaniach do konkursu.
Agnieszka Witczak
Słodka Paka dla Dzieciaka
W poniedziałkowy Dzień Dziecka dostarczyliśmy trochę promyków dobra. W ramach akcji przekazaliśmy wrocławskim wychowankom z Domu dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom, słodkości i różne wspaniałe gry planszowe, które uzbieraliśmy w ramach przeprowadzonej zbiórki. Koordynatorom Grzesiowi Dowiedz się więcej