Z przyjemnością informujemy, że jury konkursu oceniło nadesłane prace i przyznało nagrody oraz dyplomy uznania.

LAUREACI – nagrody w kategorii szkół podstawowych – wiersz

I nagrodaHanna Pyzik ze Szkoły Podstawowej nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu za pracę pt. „Przez okno”

II nagrodaBianka Jarońska ze Szkoły Podstawowej nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu za pracę pt. „Port – ostatni przystanek?”

III nagrodaJoanna Prus ze Szkoły Podstawowej nr 157 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Warszawie za pracę pt. „Spojrzenie”

LAUREACI – nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych – wiersz

I nagrodaAnna Jarek z Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie za pracę pt. ,,Lament duszy nad cierpiącym żołnierzem”

II nagrodaWeronika Przeciszewska z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu za pracę pt. „Zostawić po sobie ślad…”