Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół to niepowtarzalne wydarzenie, które odbywa się co roku, gromadząc w jednym miejscu szkoły, nauczycieli, uczniów i miłośników twórczości Zbigniewa Herberta. To okazja do wymiany doświadczeń, inspirujących dyskusji oraz wspólnej refleksji nad dziedzictwem intelektualnym tego wybitnego polskiego poety i eseisty. Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół to nie tylko okazja do nauki, ale również do budowania społeczności ludzi, którzy cenią wartości zawarte w twórczości Zbigniewa Herberta, takie jak odpowiedzialność, etyka, kultura czy wolność słowa. To wyjątkowe wydarzenie, które promuje wartości intelektualne i duchowe, stanowiące dziedzictwo Herberta, a jednocześnie inspiruje do tworzenia nowych projektów i działań, które niosą te wartości dalej w społeczeństwo.

Skip to content