Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dwie uczennice klasy 8a, piłkarki Ślęzy Wrocław – Gabriela Lewicka i Magdalena Półrolniczak – powołane zostały na zgrupowanie Reprezentacji Polski WU 15.

O Gabrysi i Madzi można mówić tylko w samych superlatywach. Te dwie bardzo sympatyczne dziewczyny imponują nie tylko talentem, ale też i pracowitością. Cały czas dążą one do podnoszenia swoich umiejętności. Nasze dwie młode piłkarki są nie tylko filarami drużyny U15 Ślęzy Wrocław, ale też są bardzo mocnymi punktami zespołu U17. Od kilku lat są też regularnie powoływane do młodzieżowych reprezentacji Dolnego Śląska, i to właśnie one w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesów odnoszonych przez te reprezentacje.

Gabi i Madzi gratulujemy powołania na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 6-9.05.2021 w Dzierżoniowie.

Od lewej: Gabrysia Lewicka i Magdalena Półrolniczak
Skip to content