W sobotę 1 października Reprezentacja Naszej Szkoły brał udział w Jubileuszowym XX Matematycznym Marszu na Orientację. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w królewskich okolicznościach (pod Zamkiem Książ). Szkołę reprezentowały trzy patrole (zespoły), które startowały w kategorii Juniorów (klasy 7-8). Wśród 70 juniorskich zespołów reprezentujących szkoły z całego województwa, bezkonkurencyjna okazała się nasza drużyna z klasy 8A.

Patrol w składzie: Helena Kramarczyk, Dominik Mikos i Tymoteusz Płaksej uzyskał tytuł Laureata i zdecydowanie zwyciężył w całej rywalizacji. Uczniowie zdobyli cenne nagrody i Puchar dla Szkoły.

Ważne punkty dla Szkoły zdobywały również kolejne zespoły:
*Julia Masłowska, Hanna Pyzik i Franciszek Molasy z klasy 8C;
*Marta Pohl, Franciszek Baran i Adam Raczkowski-Orleski z klasy 7B.
Tu uczniowie wciąż czekają na ostateczne podsumowanie wyników ze strony organizatorów.

Dziękujemy za wytrwałość. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów